Standard Post with Image

SIARENTE TIESSE ROBOT PARTNERSHIP

SIARENTE Teknik Danışmanlık, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle makina temsilcilik ağını genişleterek dünya çapında teknolojileri Türkiye’de makina endüstrisine kazandırmaya devam ediyor. İtalyan TIESSE ROBOT KAWASAKI makinalarını temsilcilik ağına katan Siarente, son teknoloji otomasyon ve robotik süreçler ile endüstriye yeni çözümler sunuyor.

Italya’da Visano bölgesinde, 6700 m2'lik kapalı bir alan üzerinde bulunan şirket, 90'lı yılların başında robot endüstrisinde dünya lideri olan KAWASAKI grubu ile iş birliği yaparak Tiesse Robot - Kawasaki olarak yoluna devam etmektedir. 1906 yılında kurulan Kawasaki ağır sanayi, gemiler, hızlı trenler, kirişli köprüler, motosikletler, uçakların tasarımı ve avangart üretim teknolojilerinin geliştirilmesi ile karada, denizde ve havada temel sanayi sektöründe liderdir.

Link
Standard Post with Image

SIARENTE MACHINERY SOLUTIONS - AD

YÜKSEK TEKNOLOJİK DONANIMLI VE YÜKSEK VERİMLİ MAKİNA ÇÖZÜMLERİ.

HWASHI Otomasyon çözümleri
TİESSE KAWASAKI Robot çözümleri
PSE ürünler
STARRETT Lazer Ölçüm çözümleri

Link
Standard Post with Image

FASTENER PRODUCTION SOLUTIONS

SIARENTE Teknik Danışmanlık, Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Makina ve Yedek Parça Endüstrisinde dünya çapında teknoloji ve kaliteleriyle öne çıkan makinaları Türkiye’de makina endüstrisine kazandırmaya devam ediyor.

Son yıllarda Uluslararası firmalarla sağladığı iş birliği ağını genişleten SIARENTE, Türkiye’de üreticilerle birlikte çalışarak ihtiyaçlarına yönelik Yay, Vida, Cıvata, Kelepçe, Segman ve diğer bağlantı elemanları üreten makinaları uygun fiyatlarla temin ediyor.

Link
Standard Post with Image

SIARENTE FASTENER SOULTIONS - AD

BAĞLANTI ELEMANLARINDA TEKNOLOJİK MAKİNA ÇÖZÜMLERİ.

OMAS Tel Bükme çözümleri
XLC Tel Form çözümleri
BESTAR Paketleme çözümleri
WANDESHUN Tel Çekme çözümleri

Link